• https://www.facebook.com/Patara2020-GRAN-FONDO-105352407952443
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325279586
  • https://www.instagram.com/pataragranfondo

KATILIMCI LİSTESİ

SIRA NO

AD SOYAD

KATEGORİ

İLİ

KULÜBÜ

 
ERKEKLER
  YILDIZ ERKEKLER (14-16)
1

ZEKİ TUNA AKIN

Yıldız Erkek (14-16)

 

 

2

ARDA EVKURAN

Yıldız Erkek (14-16)

 

 

3

GÖKTAN OKTAY

Yıldız Erkek (14-16)

 

 

4 MALİK BERAT KARADENİZ Yıldız Erkek (14-16)

 

 

5 MUHAMMET SAİT Yıldız Erkek (14-16)

 

 

6 SELİM AZİZ Yıldız Erkek (14-16)

 

 

7 ÖMER YÜKSEL Yıldız Erkek (14-16)

 

Velespit Spor Kulübü
8 ARDA CAMBAZ  Yıldız Erkek (14-16)

 

Velespit Spor Kulübü
9 ILYAS RAKHIMOV  Yıldız Erkek (14-16)

 

 

10 HAZİM DOĞRU Yıldız Erkek (14-16) Karaman

 

11 ARDA BAŞ Yıldız Erkek (14-16)

 

İNDUS CYCLİNG TEAM
12 SERDAR KARA Yıldız Erkek (14-16)

 

İZGEM
13

ALİ TURALAR

Yıldız Erkek (14-16)

 

Mersin Gençlik ve Spor
14 SERDAR KARA Yıldız Erkek (14-16)

 

İZGEM
15 GÖKHAN BORA YORULMAZ Yıldız Erkek (14-16) Muğla TARKAN BİSİKLET
16 EDİZ ATEŞ Yıldız Erkek (14-16)   BURSA BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESPOR
17 AHMET EREN KORKMAZ Yıldız Erkek (14-16)   Bursa büyükşehir belediyesi
18 MEHMET BALABAN Yıldız Erkek (14-16)   Kırkgöz döşemealtı belediyesi gençlik ve s.k derneği
19 RECEP SAYİD ARSLANKAYA Yıldız Erkek (14-16) Düzce  
20 YUSUF KARAARSLAN  Yıldız Erkek (14-16)   Dolunay Spor Kulübü
21   Yıldız Erkek (14-16)    
 

GENÇ ERKEKLER (17-18)

1

YOUSIF TAHA

Genç Erkek (17-18)

Mersin Mersin Gençlik ve Spor
2

KADİR KIZILDİL

Genç Erkek (17-18)

Adıyaman

Adıyaman Gençlik Spor

3 KAAN SOYLU ÖZKALBİM Genç Erkek (17-18)

 

İZGEM
4

ARDA YEŞİLTEPE

Genç Erkek (17-18)

 

 

5

ERDOĞAN HAMMALOĞLU

Genç Erkek (17-18)

 

 

6

İZZET SAMED DESTE

Genç Erkek (17-18)

 

 

7

ERKAN GÜNGÖR

Genç Erkek (17-18)

 

 

8

EMRE TURAN

Genç Erkek (17-18)

Muğla Karya CyclingTeam
9 ERSİN AKGÜN Genç Erkek (17-18) İzmir İZGEM
10 YUSUF CAN SANAYIR

Genç Erkek (17-18)

Muğla Karya CyclingTeam
11 HASAN YAĞIZ ÖZTÜRK Genç Erkek (17-18)

 

Bisan Bisiklet Spor Klübü

12 ÖMER AKSU

Genç Erkek (17-18)

 

Bisan Bisiklet Spor Klübü
13 HİKMET TUNCAY Genç Erkek (17-18)

 

 

14 MÜCAHİT YIĞINLI Genç Erkek (17-18)

 

Dolunay Spor Kulübü
16 ÖMER TAHA YALÇIN Genç Erkek (17-18) İstanbul Velespit Spor Kulübü
17 ANILCAN TAMER Genç Erkek (17-18)

 

Velespit Spor Kulübü
18 MERT HÜNER Genç Erkek (17-18)

 

Trek Trakya Bisiklet

19 EREN ARSLAN Genç Erkek (17-18)   İzmir Karşıyaka Belediyesi Spor Kulübü
20 ALİ OĞUZHAN IŞIKVER Genç Erkek (17-18)

 

KARŞIYAKA BELEDİYESİ CYCLİNG TEAM
21 AHMET KARAOĞLAN Genç Erkek (17-18)

 

Carraro izgem
22 AHMET EMRE YILDZ Genç Erkek (17-18)

 

Bursa büyükşehir belediyesi
23 BARIŞ AKKOYUN Genç Erkek (17-18)

 

Bursa büyükşehir belediyesi
24 MERT ŞENLİK Genç Erkek (17-18)

 

Bursa büyükşehir belediyesi
25 NURETTİN EMRE ORUÇ Genç Erkek (17-18)

 

Bursa büyükşehir belediyesi
26 HİLMİ TUNAHAN BAŞTAN Genç Erkek (17-18)

 

Antalya RAVZA SPOR KLÜBÜ
27 YİĞİT ERYILMAZ Genç Erkek (17-18)

 

Antalya /Fiberli Antalya Spor
28   Genç Erkek (17-18)

 

 

 

ELİT ERKEKLER (19-34)

1

ALİ FURKAN YALÇIN

Elit Erkek (19-34)

Mersin Mersin Gençlik ve Spor
2

HÜSEYİN MERT TOPAL

Elit Erkek (19-34)

 

Mersin Gençlik ve Spor
3

İBRAHİM GÜNEY

Elit Erkek (19-34)

 

 
4

ÖMER YILDIZ

Elit Erkek (19-34)

 

 

5

NURI CENGIZ

Elit Erkek (19-34)

 

 

6 FURKAN DEMİR Elit Erkek (19-34)

 

Velespit Spor Kulübü
7 AHMET CAN ASLAN Elit Erkek (19-34) Tekirdağ Trek Trakya Bisiklet
8 ŞEVKET ÖZER Elit Erkek (19-34)

Tekirdağ

Trek Trakya Bisiklet
9 SÜLEYMAN ÇELİKKAYA

Elit Erkek (19-34)

 

Bisan Bisiklet Spor Klübü

10 CENGİZ GÜNER Elit Erkek (19-34)

 

Bisan Bisiklet Spor Klübü
11 İSMAİL ÇAVUŞOĞLU Elit Erkek (19-34)

 

Bisan Bisiklet Spor Klübü
12 OĞUZ OZAN Elit Erkek (19-34)

 

Bisan Bisiklet Spor Klübü
13 İBRAHİM ALBENİ

Elit Erkek (19-34)

 

 

14 MEHMET KANAT

Elit Erkek (19-34)

Tekirdağ,,,,,,,,,,,

Trek Trakya Bisiklet

15 HALİS AVAN

Elit Erkek (19-34)

Tekirdağ

Trek Trakya Bisiklet

16 TAYYİP YILDIRIM

Elit Erkek (19-34)

Tekirdağ

Trek Trakya Bisiklet

17 OĞUZHAN TAŞKAN

Elit Erkek (19-34)

Tekirdağ

Trek Trakya Bisiklet

18 SABİH BAĞCI

Elit Erkek (19-34)

Tekirdağ

Trek Trakya Bisiklet

19 MUSTAFA YILDIZ

Elit Erkek (19-34)

Tekirdağ

Trek Trakya Bisiklet

20 ALİHAN SONGUR  Elit Erkek (19-34)

 

 

21 MUHAMMED MEHDİ ALÇAY  Elit Erkek (19-34)

 

Dolunay Spor Kulübü
22 MURAT PEHLEVAN

Elit Erkek (19-34)

 

 

23 FURKAN SAYGILI

Elit Erkek (19-34)

   
24 HASAN ÇAMYIKAR Elit Erkek (19-34)

 

Muğla 
25 SELİM DEDEOĞLU Elit Erkek (19-34)

 

 

26 OKTAY ÇETİNKAYA Elit Erkek (19-34)

 

İstanbul
27 CAN YÜCEL YAVUZ Elit Erkek (19-34)

Muğla

İNDUS CYCLİNG TEAM

28 BAYRAM YENER Elit Erkek (19-34)

Muğla

İNDUS CYCLİNG TEAM

29 SEYİT SÜSLÜ Elit Erkek (19-34)   Velespit Spor Kulübü
30 MUSTAFA UTKU SARI Elit Erkek (19-34)

 

 

31 NURULLAH YURTERİ Elit Erkek (19-34)

Mersin

Akdeniz Belediyespor

32

AMIR ABDULA

Elit Erkek (19-34)

 

KOSOVA
33

EREN BEKSAÇ

Elit Erkek (19-34)

 

KOSOVA
34 ESAT CEYLAN Elit Erkek (19-34)   İZGEM
35 HAKAN ÜNAL Elit Erkek (19-34)

 

HATAY/İskenderun Bisiklet Spor Kulübü
36 ÖMER FARUK YILDIZ Elit Erkek (19-34)

 

Ankara/AFAD Spor kulübü
37 FURKAN ABDULLAH PAMUKÇU Elit Erkek (19-34)

 

Ankara/AFAD Spor kulübü
38 ARDA IŞIK Elit Erkek (19-34)

 

Bursa büyükşehir belediyesi
39 SERHAT DURSUN ARIOĞLU Elit Erkek (19-34)

 

HATAY/İskenderun Bisiklet Spor Kulübü
40 KORAY İFLAZİ Elit Erkek (19-34)

 

HATAY/İskenderun Bisiklet Spor Kulübü
49

ZEYNEL AKGÖNÜL

Elit Erkek (19-34) İzmir Ferdi
51 OSMAN KOÇ Elit Erkek (19-34)

 

 
  MASTER ERKEK (35-39)
1

KADİR KOÇ

Master Erkek (35-39)

 

 

2

MUSTAFA SÖZKESEN

Master Erkek (35-39)

Muğla

Dalyan Bisiklet Muhtarlığı

3

ABDULLAH TÜRKMEN

Master Erkek (35-39)

 

 

4

YASİN KARAÇAVUŞ

Master Erkek (35-39)

 

 

5

FERHAT YILMAN

Master Erkek (35-39) Tekirdağ Trek Trakya Bisiklet
6 RIZA CÜNEYT DOĞAN Master Erkek (35-39)

 

İNDUS CYCLİNG TEAM
7 MURAT DEĞİŞİCİ Master Erkek (35-39) Tekirdağ Trek Trakya Bisiklet
8 AHMET ERDOĞAN Master Erkek (35-39)

 

 

9 MUSTAFA ŞİRİN

Master Erkek (35-39)

 

 

10 ERDEM EMRAH KAYA

Master Erkek (35-39)

   
11 DAVUT ALKAN Master Erkek (35-39) Tekirdağ Trek Trakya Bisiklet
12 MUSTAFA İŞBOZMAZ

Master Erkek (35-39)

 

 

13 ZAFER SEZER Master Erkek (35-39)

 

Dolunay Spor Kulübü
14 AKIN KILIÇ Master Erkek (35-39)

 

 
15 TİMUÇİN HİNDİOĞLU Master Erkek (35-39)

 

 

16 YUSUF BOZKIR Master Erkek (35-39) Tekirdağ Trek Trakya Bisiklet
17 HARUN ÖMÜR Master Erkek (35-39) İzmir Karşıyaka Belediyesi CT
18

TUNGJAJ LALOSH

 

 

 

19

DİEDON BİLİBANİ

 

 

 

20

ALİ KAÇAMAK

 

 

 

21 SONER OĞUL Master Erkek (35-39)

 

HATAY/İskenderun Bisiklet Spor Kulübü
22 GÖKHAN UZUNTAŞ Master Erkek (35-39)

 

ORVELO
23 CEMAL KAYGISIZ Master Erkek (35-39)

 

Hatay/iskenderun Bisiklet Spor klübü
24 MUSTAFA YERLİ Master Erkek (35-39)

 

Ankara/AFAD Spor kulübü
25 AKIN KILIÇ Master Erkek (35-39)

 

Antalya./AYTEMİZALANYASPOR KULÜBÜ
26 DİNÇER YILMAZ Master Erkek (35-39)

 

 
27 KEMAL ÖZYÜEK Master Erkek (35-39)

 

MUĞLA/İNDUS CYCLİNG TEAM
25 MUSTAFA KEMAL KURAL Master Erkek (35-39)

 

BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK BE S.K. DERNEĞİ
26 FATİH AYDIN Master Erkek (35-39)

 

 
27 TURGAY GERMEN Master Erkek (35-39)

 

İZMİR / ITEK BİSİKLET SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
28   Master Erkek (35-39)

 

 
  MASTER ERKEK (40-44)
1

ABDULLAH KARAGÖL

Master Erkek (40-44)

 

 

2

ÜMİT YAVUZ

Master Erkek (40-44)

 

 

3

YASİN İNANÖZ

Master Erkek (40-44)

 

 

4

MUSTAFA UĞUR ÇOLAK

Master Erkek (40-44)

Antalya Peloton Antalya
5 ÖMER TARIK ÖZGÜR Master Erkek (40-44) Muğla Dalyan Bisiklet Muhtarlığı
6 TİMUR NİZAM Master Erkek (40-44) Tekirdağ Trek Trakya Bisiklet
7 SALİH GEZEK Master Erkek (40-44) Tekirdağ Trek Trakya Bisiklet
8 MELİH BEYHAN Master Erkek (40-44)

 

 

9 ERDEM TAMER

Master Erkek (40-44)

 

 

10 YUNUS YETKİN Master Erkek (40-44)

Antalya

Aytemiz Alanyaspor
11 ERTAN GONCA Master Erkek (40-44)

 

MASK

12 ENGİN SARI Master Erkek (40-44)

 

 

13 ERDİNÇ ÖZTÜRK  

 

Dolunay Spor Kulübü
14 ERKAN YENER Master Erkek (40-44)

 

 

15 MURAT TUNÇKIRAN Master Erkek (40-44)

 

 

16 CEM MANG Master Erkek (40-44)

 

 

17 AHMET EREN Master Erkek (40-44)

 

 

18 OZAN BAL Master Erkek (40-44) Muğla  İNDUS CYCLİNG TEAM
19 TEOMAN KOYUNCU Master Erkek (40-44) Muğla İNDUS CYCLİNG TEAM
20 EVRAN ŞAHİN Master Erkek (40-44)   Hatay/İskenderun Bisiklet Spor Klübü
21 OĞUZ ÖZÇELİK Master Erkek (40-44)   BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK BE S.K. DERNEĞİ
22 SEYİT ÇİMENBİÇER Master Erkek (40-44) Tekirdağ TREK TRAKYA BİSİKLET KULÜBÜ
23        
  MASTER ERKEK (45-49)
1

KEMAL ERHAN ÖZKAN

Master Erkek (45-49)

Antalya NASHİRA CYCLING TEAM
2

ALİ GÖRKEM ALGIN

Master Erkek (45-49)

Tekirdağ Trek Trakya Bisiklet
3

HAKAN ÖZKAN

Master Erkek (45-49)

 

 

4

HÜSEYİN ŞART

Master Erkek (45-49)

 

 

5

UTKU YILDIRIM

Master Erkek(45-49)

 

 

6 UĞUR ERDOĞAN Master Erkek (45-49) İzmir Parkur Bisiklet
7

KÜRŞAT AKIN

Master Erkek (45-49)

Antalya NASHİRA CYCLING TEAM
8

OKTAY AKBAŞ

Master Erkek (45-49)

 

 

9

RAMAZAN ÜNLÜ

Master Erkek (45-49)

 

 

10 HARUN TÜRÜNZ

Master Erkek (45-49)

Adana

VELONIGHT CYCLING TAM

11 YAŞAR ARTUN

Master Erkek (45-49)

   
12 TARKAN TUNCEL

Master Erkek (45-49)

 

 

13

ALİ TÜRKMEN

Master Erkek (45-49)

 

 

14 ERDALSEVİM Master Erkek (45-49)

 

Trek Trakya Bisiklet
15 FARUK METO Master Erkek (45-49)

 

 

16 SERDAR ÜNALAN Master Erkek (45-49)

 

MASK

17 TAYYAR UÇAR Master Erkek (45-49)

 

 

18 GÖKHAN BİLGEN Master Erkek (45-49)

 

 

19 AŞKIN ÇİÇEK Master Erkek (45-49) İstanbul Velespit Spor Kulübü
20 ALİ BOYRAZ Master Erkek (45-49)   BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK BE S.K. DERNEĞİ
21 ATAMAN ŞEKERCİ Master Erkek (45-49) Antalya NASHİRA CYCLİNG TEAM
22   Master Erkek (45-49)    
23   Master Erkek (45-49)    
  MASTER ERKEK (50-54)
1

KEREM ÖMER ERTEN

Master Erkek (50-54)

 

 

2

GÜRAY TATLI

Master Erkek (50-54)

 

 

3

YUSUF ALPEREN AYAR

 

 

 

4

ERKAN TÜRKMEN

Master Erkek (50-54)

 

Dalyan Bisiklet
5

OSMAN ŞİRİN

Master Erkek (50-54)

 

 

6 MUTLU ERÇEVİK

Master Erkek (50-54)

 

 

7 GÜVEN KOÇAK Master Erkek (50-54)

 

 

8 HAKAN BAYRAKTAR Master Erkek (50-54)

 

 

9 MURAT KIRDI Master Erkek (50-54)   Fatsa Bisiklet Klubu
10 HAKAN KUMCUOĞLU Master Erkek (50-54)   NAZBİDOS
  MASTER ERKEK (55-59)
1

ERDEM ÇELEBİ ÜSTÜN

Master Erkek (55-59)

 

 

2 TAYFUN YILDIRIM Master Erkek (55-59)

 

 

3 MEHMET SUAT AVAR Master Erkek (55-59)

 

CAT
4 CİHAT YURTSEVEN Master Erkek (55-59) Antalya NASHİRA CYCLING TEAM
5 HARUN ERTUĞRUL Master Erkek (55-59)   SELÇUKLU SEYYAHLARI BİSİKLET DERNEĞİ
6 ALPARSLAN BAYIROĞLU Master Erkek (55-59)    Antalya/Alanya Bisiklet Performans S. K.
7        
8        
  MASTER ERKEK (60-64)
1

ANDREW JACKSON

Master Erkek (60-64)

 

Dalyan Bisiklet Muhtarlığı

2 ALİ RIZA FIRINCI

Master Erkek (60-64)

  NASHİRA CYCLING TEAM
3 MUSTAFA SEVİNÇEL Master Erkek (60-64)

 

 

4 NİHAT KAÇAĞAN Master Erkek (60-64)

 

 

5        
6        
KADINLAR
  GENÇ KADINLAR
1

ELİF RÜYA SAVRAN

Genç Kadın (16-18)

 

Trek Trakya Bisiklet
2        
         
  ELİT KADINLAR (19-34)
1

ESRA GÖKCEK

Elit Kadın (19-34)

 

 

2

CEMRE YILDIZ

Elit Kadın (19-34)

 

 

3

ÖZGE KARAGÖZ

Elit Kadın (19-34)

 

 

4

TUĞBA CAN

Elit Kadın (19-34)

 

 

5 İLKEM GÖKÇE Elit Kadın (19-34)

İzmir

 

6 KEZİBAN KOYUN

Elit Kadın (19-34)

 

Bisan Bisiklet Spor Klübü

7 ESRA KÜRKÇÜ AKGÖNÜL Elit Kadın (19-34)   Dokuz eylül üniversitesi spor klubü
9

 

Elit Kadın (19-34)    
10

 

Elit Kadın (19-34)    
  MASTER KADINLAR (35-39)
1

BAŞAK ULUYILMAZ

Master Kadın (35-39)

 

 

2

SEÇİL ZOR

Master Kadın (35-39)

 

 

3 AYRİS IŞIK Master Kadın (35-39) İstanbul Velespit Spor Kulübü
4        
5        
  ELİT KADINLAR (45-49)
1 İREM HARİKA TIKIROĞLU Master Kadın (45-49) Muğla Dalyan Bisiklet Muhtarlığı
2

UTKU YILDIRIM

Master Kadın (45-49)

   
3        
  ELİT KADINLAR (60-64)
1 COROL ANN ROBB Master Kadın (60-64)

 

 

2        
3